thequeasilywealthy272

Overview

  • Founded Date Tháng Ba 26, 1995
  • Sectors Automotive
  • Posted Jobs 0
  • Viewed 5

Company Description

Jak działa zakład w pokera?

Czym są stawki i podwyżki? Na przykład, jeśli masz do czynienia z dwoma dopasowanymi 6’s, prawdopodobnie złożysz, ponieważ jest prawdopodobne, że żadna ręka nigdy nie otrzyma lepszej ręki z tej akcji zakładów. Zanim przyjrzymy się pewnym z najczęstszych strategii zakładów, dowiedzmy się o dwóch rodzajach zakładów: zakład i podnoszenie. Zakłady i podnoszenie są dwoma bardzo podobnymi ruchami ze strony gracza.

Oba pozwalają graczowi ryzykować niewielką sumę pieniędzy, aby zdobyć więcej niż otrzymałby, gdyby pozostał ciasny. Podnoszenie pozwala graczowi wziąć mniej pieniędzy ze stołu, mając nadzieję na lepszą rękę. Jednakże, jeśli błędnie odczytasz styl gry przeciwnika, będziesz stawiał więcej pieniędzy niż otrzymałeś jako nagrodę. Jeśli podniesiesz 1, postawisz 2 jeśli poprawnie zadzwonisz. Oznacza to, że stracisz 2 bo zostaniesz pozostawiony na twojej pierwotnej stawce 2, nawet jeśli ryzykujesz 1.

Podnoszenie również kosztuje gracza pieniędzy. Dziś to nie jest konieczne. Jak grają i jak reagują. W przeszłości gracze stawiali dużo pieniędzy. Starają się pokazać, ile mogą sobie pozwolić. Jednak powodem, dla którego zakłady są tak ważne, jest to, że pomagają graczom dowiedzieć się więcej o swoich przeciwnikach. W dzisiejszych czasach musisz oglądać grę w większości. Zobaczysz, jaki rodzaj zakładu jest wykonywany, a także dowiesz się dużo o swoim przeciwniku, oglądając grę.

Oznacza to, że gracz, który ma rękę potwora w poprzedniej rundzie, ale nie może go pokonać w flopie, https://figurypoker.com/ może usiąść za rękę i zaoszczędzić trochę pieniędzy. Oprócz zasad gry głównej, heads-up no-limit ma jedną dodatkową zasadę: każdy, kto otrzymał rękę potwora w poprzedniej rundzie musi pozostać w grze. Zakład trwa, aż ktoś jest rozdany “ręka potwora”, który nie może pokonać.

W grze bez limitu, najmniejszy możliwy pot to 2. W innej odmianie, jeśli wygrasz pot, możesz wybrać sposób podziału potu. Aby utrzymać gry interesujące, istnieje wiele odmian, w tym: W jednej odmianie, jeśli wygrasz pot, musisz zapłacić zwycięzcę poprzedniej ręki. Jeśli przeciwnik przejdzie all-in, gracz będzie złożyć, jak to wydaje się pewne zwycięstwo dla niego. Problem polega na tym, że jeśli nie zagra ten zakład może kosztować go ogromny pot, jeśli jest to zły telefon.

Gdy stawi się duży zakład, zadzwoni niemal natychmiast. Ten gracz jest prawie przycisk push do późnej pozycji. Rundy zakładów w Texas Hold’em, takie jak pre-flop, zwrot i rzeka, wprowadzają warstwę strategii, ale są łatwe do zrozumienia. Gracze mają opcje, aby sprawdzić, postawić, podnieść lub złożyć w każdej rundzie, co sprawia, że jest to stosunkowo łatwe, aby podnieść rytm gry.